Stres bojowy

Stres bojowy to naturalna reakcja człowieka na nienaturalne warunki (broń , eksplozje i wszystko, co jest z tym związane).

Metoda którą stosuję nie wymaga opowiadania o swoich przeżyciach i stresie. Wystarczy to sobie przypomnieć, a ja Ci powiem, co zrobić dalej.

Efektem jest natychmiastowa ulga!

Biorący udział w misjach wojskowych są świetnie przeszkoleni. Twardzi i o mocnych charakterach. Jednak intensywność doznań może być w pewnym momencie zbyt duża. Stres bojowy jest naturalną reakcją, ponieważ podstawowym zadaniem organizmu jest ochrona - stres na poziomie fizjologicznym (szczegóły w "Informacje naukowe").

Wiele osób nie może opowiadać o swoich przeżyciach. Wynika to z charakteru pracy. Jednak często wynika też z przekonania, że wstydem jest przyznanie się do silnego stresu. Nic bardziej mylnego. Szukanie rozwiązania jest przejawem dojrzałości oraz dbałości o siebie, a przede wszystkim o najbliższych.

Zwykle wystarczy 1 - 3 spotkań.

Zapewniam absolutną dyskrecję. Zadzwoń, umów się. 

Ustalimy najdogodniejszy czas i miejsce. 

Należy zdać sobie sprawę, że stres bojowy najsilniej działa bezpośrednio, ale pośrednio wpływa negatywnie na otoczenie. Najlepsze efekty można uzyskać, kiedy w osobnej sesji bierze udział najbliższa osoba. Wtedy mam pewność, że równowaga została odzyskana, a Twoje życie spokojnie toczy się dalej.

Moje doświadczenie pokazuje, że potrafię Ci pomóc.

Pozwól sobie na to.

Copyright ©2018 bezstres, All Rights Reserved.