Misja i wartości

 
MOIM PRAGNIENIEM JEST WSPIERAĆ PROCESY TRANSFORMACJI U OSÓB, KTÓRE PRAGNĄ ZMIAN I ROZWOJU.
CELEM - TWOJE ŻYCIE BEZ  LĘKÓW, BLOKAD I OGRANICZAJĄCYCH PRZEKONAŃ. TWOJE LEPSZE ŻYCIE.
 
Od wielu lat wraz z moim mężem Włodkiem poszerzamy wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwoju osobistego i zajmujemy się propagowaniem świadomego stylu życia. Wiemy, że żyjemy nie tylko dla siebie samych.
Życiowe motto: ETYKA, WIEDZA, ZDROWY ROZSĄDEK.
 
Temat redukcji stresu jest wynikiem moich zainteresowań rozwojem świadomości, kreatywności oraz uwolnieniem od barier narzucanych przez własny umysł i otoczenie. Zgłębiając te tematy natrafiłam na wiele fascynujących badań, teorii i praktyk. Ich efektem jest Quantowa OD-NOWA, która zmienia ograniczający podświadomy paradygmat w świadomy sukces. Metoda, która pozwala w trybie natychmiastowym uwolnić się od własnych ograniczeń i odczuwać radość w codziennym życiu. 
 
Niepotrzebny silny stres jest mi dobrze znany. Zabrał mi dużo energii, którą mogłabym lepiej wykorzystać. Nie zawsze byłam tego świadoma i dlatego teraz chcę dzielić się swoimi doświadczeniami dla dobra innych ludzi.
Zostaliśmy stworzeni po to, aby ewoluując jako ludzie, stwarzać nową jakość i kreować rzeczywistość jednocześnie ciesząc się szczęśliwym życiem  i dobrym zdrowiem.
 
Moje edukacyjne, zawodowe i hobbystyczne wybory były ukierunkowane na poszerzania wiedzy na temat funkcjonowania człowieka, poznania form komunikacji, mentalności i umiejętności rozwiązywania problemów. Podyplomowe studia menedżerskie (MBA), psychologiczne i trenerskie, wcześniej językoznawcze. 
Pracując przez wiele lat w środowisku biznesowym, zajmując stanowiska menedżerskie, przekonałam się jak ważna jest własna równowaga wewnętrzna. Harmonię i równowagę dawała mi m.in. Kundalini Joga , której  wraz z mężem jesteśmy certyfikowanymi (3HO) nauczycielami.
 Inspirację do stworzenia metody Quantowa ON-NOWA stanowiły badania naukowe dotyczące człowieka i otaczającej go rzeczywistości,  starożytne i najnowocześniejsze sposoby leczenia i regeneracji, joga, człowiek i jego wizje przyszłości, neurobiologia, ekologia, fizyka kwantowa, energia w bardzo szerokim rozumieniu. Wiele kursów i warsztatów (jako uczestnik i prowadzący) dotyczących dbania o dobrostan człowieka i naszej planety. Wiele nurtów psychologicznych.
Dzięki właściwemu dopasowaniu metody do konkretnej sytuacji można niemal natychmiast osiągnąć konkretny cel i to się dzieje podczas treningu indywidualnego.
 
Zdaję sobie sprawę, że skuteczność (szybki i trwały efekt) Quantowej OD-NOWY może budzić zaskoczenie. Często sama jestem podekscytowana fantastycznymi rezultatami. Dlatego staram się szeroko opisywać swoją metodę, ponieważ może ona pomóc wielu ludziom. Cieszę się, że wiele osób już z niej z powodzeniem skorzystało.
 
Wierzę, że świat staje się miejscem, gdzie ludzie dzielą się pozytywnymi doświadczeniami. Czerpią zadowolenie ze swojego życia, a nie z gorszej sytuacji drugiego człowieka. Tym, którym się nie wiedzie - pomagają. Każdy z nas wnosi coś dobrego, jeśli tego chce.
Zapraszam na bezstres :) 
Copyright ©2018 bezstres, All Rights Reserved.