Warsztaty dla Kobiet

 

Wielofunkcyjne urządzenie na literę k?   Kobieta.

Większość z nas, kobiet, może się pod tym podpisać. Co zrobić żeby funkcjonować w bardzo wymagającym świecie i w dodatku czerpać z tego satysfakcję? Dla świadomej kobiety to równowaga emocjonalna i poczucie zadowolenia z siebie/spełnienia stanowią podstawę oceny jakości życia.

Tak naprawdę możemy osiągnąć wszystko, czego zapragniemy.  To kwestia:

1. świadomości - co chcesz osiągnąć - CEL

2. motywacji do działania - ENERGIA

- czy jest ona Twoja, czy są to oczekiwania z zewnątrz

- czy jest wystarczająca do działania

- czy Twoja motywacja jest podstawą do osiągnięcia wyznaczonego wcześniej celu 

3.  czy masz narzędzia - WIEDZA i DOŚWIADCZENIE lub planujesz je zdobyć

Jeśli powyższe warunki są spełnione, to pozostaje pytanie: czy istnieją jakiekolwiek blokady i ograniczające przekonania, które wywołują u Ciebie lęk przed działaniem i niweczą wszystkie wcześniej wymienione kwestie? Jeśli czujesz, że wszystko powinno się układać, a jednak tak nie jest, to Twoje lęki są podświadome. Oznacza to, że w podświadomości działają programy, które sabotują Twoje świadome działania. Zmieniając ograniczenia na możliwości powyższe 3 warunki zostaną spełnione.  Zapraszam na terning indywidualny. Zweryfikujemy Twoje podświadome ograniczenia, samodzielnie usuniesz blokady i zmienisz przekonania na wspierające to, co chcesz osiągnąć. W ten sposób znikną Twoje lęki czyli baza destrukcyjnego stresu.

Skutkami stresu destrukcyjnego są m.in.brak kreatywności, problemy psychosomatyczne (neuroimmunopsychologia) i ograniczone zadowolenie z życia. Nie odczuwając radości przekazujesz otoczeniu swoje  frustracje i zmęczenie.

Przyczyną stresu u kobiet jest często bezpodstawne niskie poczucie własnej wartości, które wynika z podświadomych ograniczających przekonań i blokad. 

Przez dużą część swojego życia starałam się zapanowac na stresem, lecz nie zawsze wiedziałam jak. Teraz wiem i jestem w tym bardzo skuteczna. Proponuję treningi indywidualne i warsztaty dla Kobiet gdzie stosuję opracowaną przez siebie metodę Quantowa OD-NOWA.  

 

Treningi indywidualne

Spotkanie trwa ok.1,5 -2 h.  Zwykle 1-2 wystarczą. Jeśli pożądana transformacja dotyczy bardzo trudnej, złożonej sytuacji to aby osiągnąć efekt docelowy potrzebne są 3 spotkania . Możesz mieć pewność, że po każdym spotkaniu wyjdziesz odmieniona i uskrzydlona. I będziesz miała lepszy stosunek do siebie i/lub otaczającej rzeczywistości. Na tym polega transformacja:  świadomej kobiety w szczęśliwszą świadomą kobietę! Jeśli trudno Ci w to uwierzyć, ponieważ obiecuję duże zmiany w ciągu bardzo krótkiego czasu, to posłuchaj swojej kobiecej intuicji, przeanalizuj o czym i w jaki sposób piszę lub po prostu do mnie zadzwoń i rozwiej swoje wątpliwości.

Faktem jest, że moja metoda jest bardzo skuteczna i jej natychmiastowe trwałe efekty trudno porównać do jakichkolwiek innych działań mających na celu poprawę emocjonalnego komfortu życia.

Świadoma transformacja może dotyczyć absolutnie każdego obszaru Twojego życia.

Przykłady:

-podjadasz słodycze a chcesz je ograniczyć,

-chcesz wystąpić o rozwód ale nie masz odwagi,

-pragniesz uwolnić się od traumy toksycznego związku lub nieudanej relacji,

-przestać być nadopiekuńcza i zadbać o siebie nie myśląc, że jesteś egoistką?

Czy zdajesz sobie sprawę, że podświadome lęki mogą Ci blokować zajście w ciążę? To wszystko jest w Twoim umyśle - potężnym narzędziu, które jest zawsze gotowe do pracy i, jak pokazują najnowsze badania z zakresu neurobiologii, na który można wpłynąć przez całe życie.

Trening polega w dużej mierze na rozmowie. Ogólne efekty opisuję w zakładce "Co mogę dla Ciebie zrobić".

Podczas treningu jesteś w stanie zmienić każde ograniczające przekonanie, usunąć blokady i lęki czyli to, co nie pozwala Ci się rozwijać  i pokazać TEJ wspaniałej Kobiety, którą jesteś.

 

Treningi grupowe - warsztaty

Dużą rolę w naszych relacjach z otoczeniem odgrywają:

-umiejętność komunikacji

-asertywność w relacjach

 

Komunikacja: każda z nas zapewne potrafi się komunikować z otoczeniem, czasem niezwykle umiejętnie:) Jednak nie zawsze nasz sposób komunikacji jest odczytywany w pożądany lub oczekiwany przez nas sposób. Budowanie swojego wizerunku odbywa się na wielu płaszczynach. Warsztaty dla Kobiet to wiele aspektów w pigułce.

Efekt: fajna Kobieta w nowej odsłonie:)

 

Asertywność: umiejętność asertywnego zachowania stanowi swoistą tarczę w codziennym życiu prywatnym i zawodowym. Z jednej strony pokazujemy siebie, swoje wartości i opinie, z drugiej strony - potrafimy je bronić w sposób dyplomatyczny, wyrażając szacunek w stosunku do drugiej osoby. Postawa jest otwarta, pewna, pełna szacunku i bez cienia manipulacji.

Czy to potrafisz?

Jak radzisz sobie w sytuacji, kiedy masz przed sobą silną osobowość, autorytet, szefa, rodzica, publiczność?

Czy nadal jesteś w stanie w spokojny, kulturalny ale zdecydowany sposób wyrazić swoją opinię, czasem niepopularną, zyskując jednocześnie uznanie i szacunek? 

Warsztaty dla Kobiet  w zakresie asertywności i komunikacji  różnią się od standardowo oferowanych. Dlaczego? Ponieważ uczestniczka nie tylko ćwiczy różne zachowania w praktyce ale w przypadku widocznych blokad ( trudności w określonych sytuacjach) możemy podczas treningu indywidualnego popracować nad zmianą zachowań na poziomie podświadomości.

Jakie są efekty? Zaskakujące, bo natychmiastowe i trwałe. 

Każda z nas jest wartością samą w sobie. Trening asertywności daje umiejętność komunikowania się z szacunkiem, bez agresji, manipulacji i uległości powoduje, że:

-wzrasta poczucie własnej wartości i pewności siebie

-człowiek jest otwarty i jednocześnie stawia granice

-prawdziwość w wyrażaniu siebie powoduje, że jesteśmy lepiej postrzegane!

-nie tracimy czasu na jałowe dyskusje i bezsensowane kłótnie

-relacje z drugim człowiekiem stają się łatwiejsze i zaczynamy lub bardziej lubimy świat wokół nas - pozbywamy się lęku 

  przed otoczeniem.

Warsztaty dla Kobiet z zakresu komunikacji i asertywności to nie tylko narzędzie dla tych, którzy nie czują się pewnie, lecz również dla tych, których zbyt stanowcza  lub agresywna postawa zraża i wywołuje negatywne reacje.

 

Warsztaty dla Kobiet są dedykowane:

-kobietom świadomym, które chcą się przełamać/rozwijać lub więcej doświadczać i pokazać światu jakie są wspaniałe 

-organizacjom, którym zależy na większym udziale kobiet w funkcjonowaniu firmy, społeczności, kraju.

Informacje o szkoleniach otwartych będą umieszczane w zakładce "Blog i  aktualności" oraz na facebook'u. 

Jeśli chciałabyś uczestniczyć w takim szkoleniu - napisz do mnie. Jeśli sama zbierzesz grupę zainteresowanych osób - skontaktuj się ze mną. Ustalimy potrzeby i terminy.

Copyright ©2018 bezstres, All Rights Reserved.