MOIM PRAGNIENIEM JEST DZIELIĆ SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM Z OSOBAMI, KTÓRE CHCĄ  MIEĆ WIĘKSZY WPŁYW NA SWOJE ŻYCIE I OSIĄGAĆ W NIM  RÓWNOWAGĘ I HARMONIĘ.   
CELEM : TWOJE ŻYCIE BEZ  LĘKU, BLOKAD I OGRANICZAJĄCYCH PRZEKONAŃ
 
Od wielu lat wraz z moim mężem poszerzamy wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwoju osobistego i zajmujemy się propagowaniem świadomego stylu życia. Wiemy, że żyjemy nie tylko dla siebie samych.
Życiowe motto: ETYKA, WIEDZA, ZDROWY ROZSĄDEK.
 
Od zawsze fascynował mnie ludzki umysł i jego możliwości (inteligencja poznawcza i emocjonalna). Wiedza w zakresie zarządzania emocjami i ludzkim potencjałem  jest wynikiem moich zainteresowań rozwojem świadomości, kreatywności oraz uwolnieniem od barier narzucanych przez sposób myślenia. Zgłębiając te tematy natrafiłam na wiele fascynujących badań, teorii i praktyk. Ich efektem jest opracowana przeze mnie Kwantowa OD-NOWA, która zmienia ograniczający podświadomy paradygmat w świadomy sukces. Metoda, która pozwala w trybie natychmiastowym uwolnić się od własnych ograniczeń, lęków i odczuwać radość w codziennym życiu.  
 
Moje edukacyjne, zawodowe i hobbystyczne wybory były podyktowane chęcią poszerzania wiedzy o człowieku, poznania różnych form komunikacji, sposobów myślenia i rozwiązywania problemów. Studia językoznawcze, psychologiczne i trenerskie, podyplomowe menedżerskie (MBA). Kurs nauczycielski Kundalini Jogi.  Kursy i warsztaty w Polsce i w wielu innych krajach.
Mam doświadczenia płynące z wieloletniej pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym . Wiem jak ważne jest utrzymanie równowagi wewnętrznej, zarządzanie emocjami a w szczególności stresem, identyfikacja i korzystanie ze swoich mocnych stron.  Potrzebne są też motywacja i satysfakcja z tego, co się robi.
 
Każdy człowiek ma prawo cieszyć się szczęśliwym życiem i dobrym zdrowiem. Dlatego postanowiłam dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą.
 
Inspirację do stworzenia metody Kwantowa ON-NOWA stanowiły badania naukowe dotyczące człowieka i otaczającej go rzeczywistości,  starożytne i najnowocześniejsze sposoby leczenia i regeneracji, joga, neurobiologia, ekologia, fizyka kwantowa, energia w bardzo szerokim rozumieniu. Wiele kursów i warsztatów ( w Polsce i za granicą) dotyczących dbania o dobrostan człowieka i naszej planety. Wiele nurtów psychologicznych.
Dzięki właściwemu dopasowaniu metody do konkretnej sytuacji można niemal natychmiast osiągnąć konkretny cel i to się dzieje podczas treningu indywidualnego. Podczas warsztatów grupowych przekazywana wiedza i praca grupowa/warsztatowa jest punktem wyjścia do autodiagnozy i nabycia przez uczestników pożądanych umiejętności.
 
Jestem świadoma, że trudno jest porównać moją autorską metodę pracy z jakimkolwiek innym systemem, ponieważ jej efekty są bardzo szybkie, wręcz spektakularne, a jednocześnie trwałe. Kwantowa OD-NOWA może pomóc wielu ludziom. Cieszę się, że wiele osób już z niej z powodzeniem skorzystało.
 
Wierzę, że świat  jest miejscem, gdzie ludzie dzielą się pozytywnymi doświadczeniami. Czerpią zadowolenie ze swojego życia, a nie z gorszej sytuacji drugiego człowieka. Pomagają tym, którym się nie wiedzie . Każdy z nas wnosi coś dobrego, jeśli tego chce.
 
                                                       Zapraszam na bezstres :) 
Copyright ©2018 bezstres, All Rights Reserved.