Blog i aktualności

Piątek, Czerwiec 14, 2019, 17:38 | Brak komentarzy »

Wczoraj przeczytałam zabawny wpis na FB, że ludzie obserwują się i oceniaja na podstawie wyglądu, stanu konta, edukacji itp. A komar lubi Cię takim, jakim jesteś. Czasem zamień się w komara i polub innych takimi, jakimi są. I polub siebie, takim jaki jesteś. To pierwszy krok do otwarcia i rozwoju. A wydawało się, że tytuł wpisu nie ma sensu...;)


Poniedziałek, Maj 6, 2019, 22:17 | Brak komentarzy »

Przez kilka dni można było odpocząć, nadrobić zaległości i pożegnać ze stresem związanym z pracą. Czy dobrze się wtedy czułaś/czułeś? A może pojawiło się przeziębienie, migrena czy ból zęba? Jeśli tak, to zwróć na to uwagę. Bywa, że w codziennym tzw.kieracie Twój organizm bardzo się mobilizuje, napięcie trzyma w ryzach. Kiedy odpuszcza ze względu na bardziej relaksujący czas (wakacje, weekend, kilka dni wolnego) to stan mobilizacji odpuszcza i zaczynamy czuć się gorzej. Jeśli tak się dzieje w Twoim przypadku, to warto zaobserwować co powoduje te codzienne napięcia i czy można coś z tym zrobić. Świadomość stanowi połowę sukcesu. Zwykle można łatwo pozbyć się niektórych tzw.stresorów. Będzie łatwiej, a weekend stanie się jeszcze bardziej przyjemny:)


Piątek, Marzec 29, 2019, 08:45 | Brak komentarzy »

Zapraszam do lektury mojego artykułu w magazynie poświęconym zdrowiu holistycznemu - Holistic Health. Wydanie marzec-kwiecień 2019. Czasopismo jest dostępne m.in. we wszystkich Empikach.


Wtorek, Luty 5, 2019, 20:40 | Brak komentarzy »

Z Nowym Rokiem życzę wszystkim Uśmiechu. Dlaczego takie proste życzenia? Badania pokazują, że nie tylko umysł ma wpływ na ciało. Odwrotnie też to działa: oddech, postawa ciała, wyraz twarzy. Choć wydaje się to niewiarygodne to mimika twarzy, w tym wypadku uśmiech, jest nie tylko wyrazem zadowolenia, lecz może je również wywołać. Tak więc uśmiechajmy się nie tylko wtedy, kiedy jest ku temu wyraźna przyczyna. Uśmiechajmy się szczególnie wtedy, kiedy tej przyczyny trzeba szukać. Szybciej się znajdzie, bo nastrój będzie lepszy:)


Czwartek, Styczeń 10, 2019, 18:26 | Brak komentarzy »

Serdecznie zapraszam 26 stycznia na warsztat grupowy. Warszawa, Ursynów. Więcej informacji na FB.


Copyright ©2018 bezstres, All Rights Reserved.