Blog i aktualności

Poniedziałek, Maj 6, 2019, 22:17 | Brak komentarzy »

Przez kilka dni można było odpocząć, nadrobić zaległości i pożegnać ze stresem związanym z pracą. Czy dobrze się wtedy czułaś/czułeś? A może pojawiło się przeziębienie, migrena czy ból zęba? Jeśli tak, to zwróć na to uwagę. Bywa, że w codziennym tzw.kieracie Twój organizm bardzo się mobilizuje, napięcie trzyma w ryzach. Kiedy odpuszcza ze względu na bardziej relaksujący czas (wakacje, weekend, kilka dni wolnego) to stan mobilizacji odpuszcza i zaczynamy czuć się gorzej. Jeśli tak się dzieje w Twoim przypadku, to warto zaobserwować co powoduje te codzienne napięcia i czy można coś z tym zrobić. Świadomość stanowi połowę sukcesu. Zwykle można łatwo pozbyć się niektórych tzw.stresorów. Będzie łatwiej, a weekend stanie się jeszcze bardziej przyjemny:)


Piątek, Marzec 29, 2019, 08:45 | Brak komentarzy »

Zapraszam do lektury mojego artykułu w magazynie poświęconym zdrowiu holistycznemu - Holistic Health. Wydanie marzec-kwiecień 2019. Czasopismo jest dostępne m.in. we wszystkich Empikach.


Wtorek, Luty 5, 2019, 20:40 | Brak komentarzy »

Z Nowym Rokiem życzę wszystkim Uśmiechu. Dlaczego takie proste życzenia? Badania pokazują, że nie tylko umysł ma wpływ na ciało. Odwrotnie też to działa: oddech, postawa ciała, wyraz twarzy. Choć wydaje się to niewiarygodne to mimika twarzy, w tym wypadku uśmiech, jest nie tylko wyrazem zadowolenia, lecz może je również wywołać. Tak więc uśmiechajmy się nie tylko wtedy, kiedy jest ku temu wyraźna przyczyna. Uśmiechajmy się szczególnie wtedy, kiedy tej przyczyny trzeba szukać. Szybciej się znajdzie, bo nastrój będzie lepszy:)


Czwartek, Styczeń 10, 2019, 18:26 | Brak komentarzy »

Serdecznie zapraszam 26 stycznia na warsztat grupowy. Warszawa, Ursynów. Więcej informacji na FB.


Czwartek, Styczeń 3, 2019, 21:54 | Brak komentarzy »

Któż ich nie zna?! "Zacznę biegać", "zrezygnuję ze słodyczy", "pójdę na kurs angielskiego", "będę więcej czasu spędzać z dziećmi" i wiele innych. Czy łatwiej jest podejmować zobowiązania, czy je spełniać? Wiadomo:) Czy można to sobie ułatwić? Tak. Zdecydować się na skuteczną pracę ze swoimi nawykami i przekonaniami. Czy wiesz, że jeśli podświadomie nie wierzysz w sukces swoich działań, to z pewnością nie osiągniesz pożądanego rezultatu? Może kiedyś usłyszałeś/-aś, że nie masz zdolności językowych i dlatego, pomimo świadomej chęci, nie zaczniesz się skutecznie uczyć? Może w rodzinie jest wiele osób otyłych i dlatego masz ograniczające przekonanie, że Ty też musisz mieć nadwagę? A może z powodu blokady emocjonalnej unikasz kontaktu z dziećmi i dlatego nie poświęcasz im czasu? Przyjdź na trening indywidualny i przekonaj się, że niespełnione postanowienia noworoczne nie wynikają z Twojej złej woli i bezproduktywnego lenistwa, lecz z przyczyn, które leżą w podświadomości i nie masz na codzień do nich dostępu. Może warto byłoby to sprawdzić i zmienić co trzeba. A potem z satysfakcją pomyśleć: jestem Wielka/-i :)) 


Copyright ©2018 bezstres, All Rights Reserved.