Kundalini Joga   wakacje z jogą

 

Kundalini Joga jest praktyką , która powoduje, że ciało jest zdrowe, a dusza szczęśliwa.

Włodek Kaszyński prowadzi zajęcia z Kundalini Jogi w Warszawie  (Centrum, Ursynów, Wilanów) i miejscowościach Złotokłos i Tarczyn .

Aktualne info:  tel.501 733 069                     

Praktyka składa się z: ćwiczeń fizycznych, relaksu i medytacji. Trwa niecałe 1,5 h.

Kundalini Joga daje dobrą kondycję fizyczną: kręgosłup, układ nerwowy i hormonalny. Pomaga panować nad negatywnymi emocjami, daje radość wynikającą nie tylko z endorfin pojawiających się podczas ćwiczeń, ale również z uzyskania równowagi ciała i umysłu.

Jest to najbardziej spójna forma jogi. Jej pozytywne efekty są mniej więcej dziesięciokrotnie silniejsze /szybsze od najbardziej popularnych jej rodzajów.

Rozpoczęcie praktyki nie wymaga żadnego przygotowania, a każdy uczestnik wykonuje asany/ćwiczenia w takim zakresie, na jaki pozwala mu jego ciało. Nauczyciel dba o to, aby ćwiczenie było wykonane w sposób właściwy i bezpieczny dla uczestnika. Na zajęcia potrzebny jest wygodny strój (ćwiczy się na boso), mata do ćwiczeń  i kocyk do przykrycia podczas relaksu. 

Oprócz stacjonarnych zajęć organizujemy również warsztaty poza Warszawą, podczas których ćwiczymy jogę, rozmawiamy, dzielimy się wiedzą i dużo się śmiejemy:)

Możliwe jest zorganizowanie zajęć indywidualnych ( nakierowanych na konkretne potrzeby) lub dla grupy - miejsce do uzgodnienia.

 sala do ćwiczeń :  Złotokłos          

Wakacje z jogą

Od lat wzrasta w Polsce zainteresowanie "wakacjami z..." oraz różnego rodzaju warsztatami. Wynika to z faktu, że chcemy się rozwijać spędzając miło czas.

Dlatego proponujemy wakacje z jogą składające się z następująch elementów:

  • Kundalini Joga
  • trening asertywności, komunikacji i/lub redukcji stresu
  • zmiana ograniczających przekonań
  • likwidacja blokad

Trening często pokazuje uczestnikowi nad czym warto popracować, a usuwając blokady (np. przed wystąpieniami publicznymi, rozmową z przełożonym itp.) trening jest zdecydowanie bardziej skuteczny!

Tego rodzaju treningi przeprowadzane dla organizacji są przygotowane specjalnie na potrzeby firmy/grupy. 

 

W zakładce "Blog i aktualności" są podawane informacje na temat planowanych otwartych warsztatów i wakacji.

Serdecznie zapraszamy zarówno na zajęcia z Kundalini Jogi, jak i warsztaty i wakacje z jogą.

Copyright ©2018 bezstres, All Rights Reserved.