Blog i aktualności

Wtorek, Luty 5, 2019, 20:40 | Brak komentarzy »

Z Nowym Rokiem życzę wszystkim Uśmiechu. Dlaczego takie proste życzenia? Badania pokazują, że nie tylko umysł ma wpływ na ciało. Odwrotnie też to działa: oddech, postawa ciała, wyraz twarzy. Choć wydaje się to niewiarygodne to mimika twarzy, w tym wypadku uśmiech, jest nie tylko wyrazem zadowolenia, lecz może je również wywołać. Tak więc uśmiechajmy się nie tylko wtedy, kiedy jest ku temu wyraźna przyczyna. Uśmiechajmy się szczególnie wtedy, kiedy tej przyczyny trzeba szukać. Szybciej się znajdzie, bo nastrój będzie lepszy:)


Czwartek, Styczeń 10, 2019, 18:26 | Brak komentarzy »

Serdecznie zapraszam 26 stycznia na warsztat grupowy. Warszawa, Ursynów. Więcej informacji na FB.


Czwartek, Styczeń 3, 2019, 21:54 | Brak komentarzy »

Któż ich nie zna?! "Zacznę biegać", "zrezygnuję ze słodyczy", "pójdę na kurs angielskiego", "będę więcej czasu spędzać z dziećmi" i wiele innych. Czy łatwiej jest podejmować zobowiązania, czy je spełniać? Wiadomo:) Czy można to sobie ułatwić? Tak. Zdecydować się na skuteczną pracę ze swoimi nawykami i przekonaniami. Czy wiesz, że jeśli podświadomie nie wierzysz w sukces swoich działań, to z pewnością nie osiągniesz pożądanego rezultatu? Może kiedyś usłyszałeś/-aś, że nie masz zdolności językowych i dlatego, pomimo świadomej chęci, nie zaczniesz się skutecznie uczyć? Może w rodzinie jest wiele osób otyłych i dlatego masz ograniczające przekonanie, że Ty też musisz mieć nadwagę? A może z powodu blokady emocjonalnej unikasz kontaktu z dziećmi i dlatego nie poświęcasz im czasu? Przyjdź na trening indywidualny i przekonaj się, że niespełnione postanowienia noworoczne nie wynikają z Twojej złej woli i bezproduktywnego lenistwa, lecz z przyczyn, które leżą w podświadomości i nie masz na codzień do nich dostępu. Może warto byłoby to sprawdzić i zmienić co trzeba. A potem z satysfakcją pomyśleć: jestem Wielka/-i :)) 


Poniedziałek, Grudzień 17, 2018, 13:45 | Brak komentarzy »

Zwykle każde Święta, wakacje i dni wolne kojarzą się nam z czymś przyjemnym. Szczególnie Boże Narodzenie / Wakacje Zimowe (nie wszyscy obchodzą ten okres tak samo)  to miły i rodzinny czas. Przed tym okresem, czyli dokładnie w tym tygodniu, większość z nas zamyka tematy w pracy, dokonuje ostatnich zakupów, przygotowuje swoje miejsca zamieszkania i... jest bardzo zmęczona. Może warto zrobić sobie rachunek zysków i strat, aby nareszcie w tym okresie odpocząć i po prostu cieszyć się życiem. Może warto popracowac nad swoim wewnętrznym krytykiem, aby nie beształ Cię za brak czegoś, opóźnienie czy brak perfekcyjnie nakrytego stołu. Spotkania z najbliższymi, ciepłe słowa oraz empatia w stosunku do tych, którzy są samotni lub cierpią na jakiś niedostatek. Może o to też chodzi w tym czasie, świątecznym:) 

Zatem Radosnych Świąt i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku. Aby nasze doświadczenia były warte naszych narodzin.


Poniedziałek, Listopad 12, 2018, 10:46 | Brak komentarzy »

Jeśli chcesz zarządzać swoimi niepożądanymi emocjami - przede wszystkim stresem, zapraszam na listopadowe warsztaty otwarte w Warszawie. Więcej informacji na moim fanpage'u


Copyright ©2018 bezstres, All Rights Reserved.